گروه صنعتی تبریز فلز به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه تولید و طراحی درب، پله و نرده و با ایجاد نوآوری و ارتقا کیفیت محصولات توانسته در این مدت زمان رضایت مشتریان را بدست آورد

Instagram feed

09148905695 info@tabrizfelez.com

وبلاگ

خانهاخبار و مقالاتچهارچوب فلزی درب
چهارچوب-فلزی-درب

چهارچوب فلزی درب

چهارچوب فلزی درب

اساس نصب درب خانه و ساختمان چهارچوب می باشد که در حال حاضر استفاده از چهارچوب درب فلزی اتاق در خانه ها رایج تر است. و دلیل آن نیز تداوم و ماندگاری بیشتری است که چهارچوب فلزی دارد. چهار چوب فلزی سهم بسیار گسترده ای از بازار را از آن خود کرده است علت آن نیز دوام و ماندگاری است که چهار چوب فلزی دارا می باشد. همچینن خاصیت طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت چهار چوب فلزی به شمار می رود.

چهارچوب فلزی درب

یکی از تجهیزات آهنی که در ساختمان های مسکونی علاوه بر درب ورودی، درب پارکینگ و… استفاده میشود. چهارچوب فلزی درب است که در ساختمان های چندین طبقه اغلب در طبقه همکف آنها برای هر واحدی انباری جداگانه ای ساخته شده است. همینطور از چهارچوب فلزی درب در منازل مسکونی دیگر نیز به کار برده می شود. که در حیاط خانه از انباری استفاده می کنند.

چهارچوب فلزی درب از جنس های مختلف چوبی و آهنی باشد که مدل آهنی آن استحکام بیشتری دارد. و در عین حال می تواند با استفاده از سازه های آهنی مدل جدید، زیبایی خلاقانه ای را به حیاط خانه خود یا پارکینگ ساختمان مسکونی شما بیافزاید. به این دلیل که خیلی از افراد در انباری ها بعضی از اجناس عتیقه و گران قیمتی را قرار داده اند که محافظت از آن ها خیلی حائز اهمیت است به همین علت ممکن است هر سارقی به محض ورود به حیاط خانه ها با مشاهده انباری به منظور استفاده از ترفند های گوناگون به داخل انباری رفته و کلیه وسایل گران قیمت موجود در آن را برباید. در نتیجه شما می توانید با تعویض دربهای انباری قدیمی و فرسوده خود به مدلهای مستحکم و زیبای دربهای انباری امروزی امنیت بالاتری را فراهم نمایید.

تولید درب فلزی در بوشهر
بیشتر بخوانید

برای درب های ورودی چوبی همانند درب ضد سرقت و درب لابی که دارای وزن بیشتری هستند بهتر است از چهارچوب های فلزی مورد استفاده قرار دهید.

قیمت چهار چوب فلزی درب

اساس و پایه نصب درب در خانه و ساختمان چهارچوب می باشد. که در حال حاضر استفاده از چهارچوب فلزی در خانه ها رایج تر بوده و دلیل آن نیز دوام و ماندگاری بالاتری است که چهارچوب فلزی دارا است.
چهار چوب فلزی سهم بسیار گسترده ای از بازار را به خود اختصاص داده است. دلیل آن نیز دوام و پایداری می باشد که چهار چوب فلزی دارا است. همچینن ویژگی طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت چهار چوب فلزی محسوب می شود.

فروش چهارچوب فلزی آماده

از جمله خدمات تبریز فلز ساخت و تولید انواع چهارچوب فلزی، درب فرفورژه در سایز و ابعاد گوناگون است. بعضی از اصلی ترین دلایل جهت ماندگاری و تداوم ساخت چهارچوب آهنی در منازل زیبایی و قیمت مناسب و وزن کم آن ها است. تبریز فلز آماده ساخت و تولید انواع چهارچوب های مختلف فلزی و درب های فرفورژه در تعداد مختلف است.

ابعاد چهارچوب فلزی

ارتفاع استاندارد برای کلیه چارچوب ها مانند اتاق های خواب و سرویس ها 220 سانتی متر است. سایز مناسب عرض برای اتاق خوابها 85 الی 95 و برای سرویس ها 65 الی 75 سانتی متر می باشد.

چهارچوب-فلزی-درب

انواع چهارچوب فلزی

امروزه به علت استحکام بالاتر چهارچوب فلزی استفاده از آن در خانه ها رایج تر می باشد. چهارچوب های فلزی تبریز فلز که بر روی آن درب های فلزی و فرفورژه نصب می گردد در مدلهای مختلف تولید می شوند. که دارای مشخصات فنی به شرح ذیل هستند:

  • چهارچوب درب که جای قفل پانچ شده دارد. و پشت آن توسط یک قطعه فلزی مخصوص پرس شده بسته می شود. تا از ورود هرگونه مصالح ساختمانی به جلوی زبانه و قفل جلوگیری نماید.
  • چهارچوب درب که جای لولا پانچ شده که پشت آن با یک قطعه به نام پشت لولا بسته شده است. و سوراخهای قلاویز شده دارد. و لولا بر روی آن بسته می شود.
درب فرفورژه دستساز
بیشتر بخوانید

از نکات مهم و فنی جای لولای پانچ شده این است که:
اگر لولا به مرور زمان دچار مشکل شود قابل تعویض است.
هنگامی که لولا بر روی چهارچوب نصب می شود. هیچ بر آمدگی اضافه بر روی بدنه چهارچوب مشاهده نمی گردد.

قیمت ساخت چهارچوب فرانسوی

 انواع چهارچوب فلزی: فرانسوی، مکزیکی، ساده و …است.
اندازه چهار چوب فلزی فرانسوی مناسب برای ورودی اتاق خواب  85 تا 95 سانتیمتر میباشد که ورودی تمام شده از 75 تا 85 سانتیمتر میشود.  و اندازه چهارچوب فرانسوی مناسب برای ورودی سرویسها از 70تا 80 سانتیمتر میباشد که ورودی تمام شده از 60 تا 70 سانتیمتر میشود. مهم ترین پارا متر برای به دست آوردن اندازه مناسب چهارچوب برای اتاق و سرویس  در ساختمانها مساحت زیر بنا و نقشه ساختمان میباشد.
برای اطلاع از قیمت چهارچوب فرانسوی با ما تماس بگیرید.

چهارچوب مکزیکی یا قاشقی وتفاوتهای آن با چهار چوب فرانسوی

چهارچوب مکزیکی (چهارچوب قاشقی) در سایزهای مختلف و به در خواست وسفارش مشتری قابل تولید در بخش خمکاری ورق است. در حالتی که چهارچوب تولید کارخانه ها در ۲ سایز 3.5 و 4 سانتی متر است. از چهارچوب های مکزیکی در ساختمان برای فرم پنجره های pvc و همینطور قاب پنجره های فلزی و چهارچوب های درب چوبی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

طول شاخه های تولیدی فرانسوی و مکزیکی کارخانه ها 6.60 سانتی متر است. وزن هر شاخه بسته به ضخامت ورق متغییر است. هـر شاخه 6.60 سانتی متری چهارچوب مکزیکی به ضخامت ۲ میلی متر 28تا 29 کیلوگرم می باشد. هر شاخه بسته به ضخامت ورق متغییر بوده. وزن هر شاخه 6.60 سانتی متری چهارچوب فرانسوی به ضخامت ۲ میلی متر 24 تا 25 کیلو گرم است.

نحوه روغن کاری درب ضد سرقت
بیشتر بخوانید

چهارچوب ساده

یکی دیگر از انواع چهارچوب فلزی درب که در تبریز فلز تولید می شود، چهار چوب فلزی ساده است. این نوع چهارچوب همان مدلهای قدیمی و پرطرفدار چهارچوب درب محسوب می شود. تولید این نوع ۴ بسیار ساده است.

قیمت نصب چهارچوب فلزی

چهارچوب فلزی درب در قدیم به صورت کاملا ساده و بدون هیچگونه مقاومتی ساخته می شدند. که به آسانی هر سارقی می توانست این چهارچوب فلزی درب را باز کرده و وارد انباری ساختمان ها شود. اما با توجه به اینکه در حال حاضر افراد ساکن در ساختمان ها به دلیل نقلی بودن واحدهای مسکونی به اجبار بعضی از وسایل خود را در انباری های موجود در پارکینگ خانه خود می گذارند، در نتیجه باید اقدامات بهینه تر و تصمیمات بهتری در مورد انتخاب چهارچوب فلزی درب ایجاد نمود تا به این منظور وسایل گران قیمت موجود در انباری ها را برای آنها محفوظ گردد.

ارسال دیدگاه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم