گروه صنعتی تبریز فلز به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه تولید و طراحی درب، پله و نرده و با ایجاد نوآوری و ارتقا کیفیت محصولات توانسته در این مدت زمان رضایت مشتریان را بدست آورد

Instagram feed

09148905695 info@tabrizfelez.com

وبلاگ

خانهاخبار و مقالاتدرب فلزی باکیفیت و مستحکم
درب فلزی با کیفیت و مستحکم

درب فلزی باکیفیت و مستحکم

ویژگی درب فلزی باکیفیت و مستحکم

بهترین قیمت مدرن ترین درب فلزی با بالاترین کیفیت ساخت و اجرا بدون شک یک دغدغه همه افرادی است. که یا به کار ساخت و ساز مشغول هستند و یا بعد از ساخت خانه شخصی میخواهند داشته باشند. درب فلزی ورودی خانه یا پارکینگ و یا مجتمع مسکونی و انبار یا کارخانه و… متفاوت از هم طراحی میشود. درب فلزی انواع متفاوتی چون درب فلزی ساده حیاط  درب فلزی طرح داری حیاط و درب فلزی فرفورژه دارد که قیمت هر کدام با دیگری فرق دارد. قیمت درب فلزی باکیفیت و مستحکم بر اساس طرح و مدل درب فلزی که با کیفیت و مستحکم ک ساده باشد یا طرح دار و یا فرفورژه تغییر می کند. همچنین طبیعی است که هر چه ابعاد بزرگتر شود قیمت نیز بیشتر می شود.

درب فلزی ساده حیاط باکیفیت و مستحکم پرکاربرد 

درب فلزی ساده حیاط یکی از مدل هایی است که با هر سلیقه ای سازگار است. یک انتخاب رایج و متداول و درعین حال ارزان قیمت برای استفاده در اغلب جاها می باشد. درب ورودی سمای نمای ساختمان است و به هیچ وجه نمیتوان تاثیر آن را روی زیبایی نما نادیده گرفت. در این بین درب های ورودی ساختمان متفاوت از این لحاظ هستند که یا به حیاط باز میشوند یا به لابی خانه و آپارتمان باز شده و یا مستقیما ورودی خانه هستند. هرکدام از سه نوع فوق باید با ویژگی خاص خود طراحی شود. بعد از انتخاب نوع درب و ساختن و طراحی آن نکته مهم رنگ آمیزی و نقاشی ان برای نمای زیبای جذاب است.

نکاتی در مورد خرید درب فلزی
بیشتر بخوانید

انواع در فلزی پارکینگ ورودی حیاط و ویلا

ویلاها یکی از مکان هایی است که درب های فلزی زیاد کاربرد دارد. اغلب درب ورودی حیاط ویلاها یا خانه های ویلایی از فلز آهن ساخته می شوند. برخی نیز از چارچوب چدن یا فرفورژه هستند. درب های فرفورژه دارای پیچیدگی های بیشتر و شکل ظاهری مدرن تر هستند ولی غالبا جها منازل مسکونی شهری استفاده میشود.

درب فلزی ساده حیاط با طراحی بسته

 درب حیاط با طراحی بسته امکان استفاده از فضای حیاط را به علت عدم دید از بیرون بیشتر می کند. روش ساخت هم معمولا به این صورت است که کاملا با فلز و بصورت یکپارچه ساخته می شوند. برخی ساختمان ها درب پارکینگ کاملا جدا از درب حیاط ساخته می شود که در این مواقع توصیه ما این است که هر دو کاملا بسته طراحی شوند.

قیمت درب فلزی باکیفیت و مستحکم

قیمت درب فلزی باکیفیت و مستحکم حیاط به نوع درب و وزن به کیلوگرم یا ابعاد بستگی دارد. درب های طرح دار با حفظ حریم و از نوع طراحی بسته معمولا بیشترین قیمت را دارند و پس از ان درب های فرفورژه قیمت گران تری دارد. درب های ساده هم از همه ارزان قیمت تر است.بنابراین یادتان باشد مهمترین فاکتورهایی که روی قیمت درب فلزی حیاط تاثیر دارند ابعاد و وزن و اندازه و طرح و مدل و درنهایت نقاشی و رنگ آمیزی هستند. موارد جزئی تری هم وجود دارد مانند داشتن ریموت کنترل و تعداد ابزارهای استفاده شده در آنها که هنگام خرید می توانید همه را بررسی و سوال کنید.  نکات ریزی که بعدها میتواند به شما کمک کند سهولت استفاده یا راحتی در باز و بست است که هر چه طراح و سازنده تجربه بالاتری داشته باشد بهتر میتواند آن را پیاده کند.

تولید آهن از کارخانه تا زندگی روزمره
بیشتر بخوانید

نکات قیمت گذاری درب های فلزی

قیمت  درب فلزی باکیفیت و مستحکم می تواند تحت تاثیر عوامل زیر هم باشد:

  • مواد اولیه: مواد اولیه برای ساخت دربهای فلزی آهن است اما همه ورقه های آهن یک کیفیت ندارند. کیقیت آهن تولید فولاد مبارکه اصفهان با فولاد سایر شهرها فرق دارد. از طرف دیگر قیمت آهن هم بعضا دچار نوسان است.
  • کیفیت ساخت درب هر چه درب باکیفیت تر باشد قیمت درب بیشتر می شود. اما یادتان باشد همیشه بالا بودن قیمت ساخت درب فقط به علت کیفیت بالا نیست.
  • اجرت ساخت: هنگامی که قصد سفارش ساخت درب فلزی دارید هزینه اجرت مهمترین قسمت درآمدزایی سازنده خواهد بود بنابراین در محاسبه قیمت هایتان این مورد را نیز مدنظر داشته باشید.

نوع ورق مصرفی در ساخت درب فلزی باکیفیت و مستحکم

ضخامت و کیفیت ورق، از معیارهای مهم امنیت درب است. هر چه درب مورد نظر از ضخامت ورق بیشتر و ورق با کیفیت‌ تر باشد، درب ایمن تر و مقاوم‌ تر خواهد بود. درب فلزی تبریز فلز دارای ورق یکپارچه است که تمام نقش و نگار طرح مورد نظر بر روی آن با استفاده از تکنولوژی لیزر، اجرا می‌ شود. به ورق خامی که توسط کارخانه فولاد سازی تولید می‌ شود و سایر مصنوعات از آن تهیه و پس از آن رنگ آمیزی می‌شود، ورق سیاه می گویند.

پروفیل

کیفیت پروفیل و ضخامت آن تاثیر مستقیم بر امنیت و استحکام ساختار درب دارد. پروفیل‌ ها یکی از پر کاربردترین مصالح فلزی به شمار می‌ آید. که در صنعت تولید درب‌ های فلزی، کاربردهای متفاوتی دارد.

درب فلزی فرفورژه در مشهد
بیشتر بخوانید

رنگ درب

بیشتر درب‌ های فلزی ساختمان، بدون رنگ ساخته شده است. و در محل نصب رنگ آمیزی می‌ شوند که همین علت علاوه بر کثیفی اطراف ساختمان و پایین بودن کیفیت رنگ، تا زمان خشک شدن رنگ دغدغه رفت و آمد عابرین را نیز در پی داشت. همچنین از همه مهم‌ تر هر ساله نیاز به تجدید رنگ آمیزی وجود داشت. این در حالی است که درب‌ های تبریز فلز از تمام نکات فنی ایمنی و استحکام، برخوردارند.

ارسال دیدگاه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم