گروه صنعتی تبریز فلز به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه تولید و طراحی درب، پله و نرده و با ایجاد نوآوری و ارتقا کیفیت محصولات توانسته در این مدت زمان رضایت مشتریان را بدست آورد

Instagram feed

09148905695 info@tabrizfelez.com

وبلاگ

خانهاخبار و مقالاتتمیز کردن درب فلزی
تمیز-کردن-درب-فلزی

تمیز کردن درب فلزی

چگونه درب فلزی را تمیز کنیم؟

انجام فعالیت های تمیز کردن درب فلزی بر تمام جنبه های فعالیت های زندگی تاثیر می گذارد. ما گرد و غبار را از تمام سطوح حذف می کنیم، کف را پاک می کنیم و پنجره ها و لوازم خانگی را پاک می کنیم. در میان روش های استاندارد، به سادگی از دست رفته، نه کمتر مهم، اما کمتر تولید فرآیندهای تولید شده است.

نکات برجسته

درهای داخلی در کمتر از سایر اشیاء در آپارتمان جمع آوری خاک و گرد و غبار. این به ویژه قابل توجه است اگر بوم درب یکپارچه نیست، اما دارای قطعات مختلف حک شده، شیشه است. در درهای سبک، آثار دست های کثیف بلافاصله ظاهر می شود، و لوازم جانبی با یک لایه چسبنده خاک مخلوط شده با گرد و غبار پوشیده شده است.تمیز کردن درب فلزی.

برای از بین بردن زنگ زدگی درب  فلزی روش های دیگری نیز وجود دارند. البته بهتر است درب ها هر چند وقت یکبار به طور کامل بازرسی شوند. تا اگر آثاری از زنگ زدگی وجود داشت در همان مراحل اولیه و با مواد شوینده صنعتی موجود در بازار به راحتی برطرف شوند. از دیگر روش های خانگی از بین بردن زنگ زدگی استفاده از محلول نوشابه و جوش شیرین است که با استفاده از یک دستمال آغشته به این محلول می توانید زنگ زدگی را برطرف نمایید. ولی بهترین کار این است که برای محافظت از درب فلزی خود در برابر زنگ زدگی اقدامات پیشگیرانه انجام دهید.

استفاده از یک لایه محافظ از رنگ و یا اسپری‌ هایی که از سطح فلز محافظت می نمایند. می توانند درب ساختمانتان را پوشش داده و به عبارتی از ورود رطوبت و اکسیژن به بافت داخلی فلز جلوگیری کند. بدین ترتیب زنگ زدگی متوقف خواهد شد. از دیگر روش های پیشگیرانه استفاده از موم یا واکس پس از رنگ آمیزی درب است. چرا که این ترکیب خاصیت غیر قطبی دارد. و از نفوذ رطوبت به سطح فلز ممانعت می نماید. به عبارتی می تواند جلوی زنگ زدگی فلز را بگیرد.

تمیز-کردن-درب-فلزی

تمیز-کردن-درب-فلزی

ما نکات اصلی مراقبت از درب را بازگو می کنیم

 • لازم است زمان اختصاص دادن نه تنها شستشوی برگ درب خود، بلکه تمیز کردن، تنظیم لوازم جانبی. اگر او از بین می رود، لازم است آن را بکشید اگر کرم ها – روانکاری.
 • اگر شما خانه ها را از یک درخت طبیعی داشته باشید، یک آرایه، ارزش آن را در محیط های Microclimate تنظیم کنید. ضروری است که برای افزایش دمای بالاتر از 25 درجه سانتیگراد، رطوبت بیش از 70 درصد باشد.
 • آسیب شدید به درب های با کیفیت بالا پنهان نمی شود، امکان پنهان کردن هر دو خراش، و نه دندان وجود ندارد، بنابراین سعی کنید از مواد مراقبت کنید.
 • هنگامی که آلودگی و تشکیل لکه ها، سعی کنید درب های داخلی خود را بشویید، بهتر است که صبر کنید تا خاک را به ساختار مواد جذب کنید.
 • درهای قدیمی بهترین کیفیت یا اکوسپن مدرن نیستند، شما می توانید علاوه بر آلودگی با پوشش لاک محافظت کنید. نه معقول ترین خروجی، اما برای همه قابل دسترسی است.
 • در طول تعمیر، درب های پلی اتیلن را بست، مانند سایر اقلام مبلمان
درب فایبرگلاس
بیشتر بخوانید

ترکیب مواد شوینده

درب ها از مواد مختلف ساخته شده اند: از PVC، لمینیت، از Ecoosphone، از یک روکش طبیعی، چوبی از یک آرایه ساخته شده است. برای هر ماده در نسخه کامل، ترکیب مواد شوینده خود، و یا فقط آب تمیز. برای شستن و تمیز کردن درب، می توانید از راهنمایی های زیر استفاده کنید

 • بسیاری از درهای مدرن مجهز به عینک هستند. تا آنها را بدون تمایل و طلاق پوشانند، چند قطره الکل امیمی را به آب اضافه کنید، به شرطی که آنها مات نیستند.
 • قطعات فلزی در درها به خوبی با یک راه حل صابون معمولی تمیز می شوند.
 • به منظور جلوگیری از پوشش درب، بهتر است شستشو و پاک کردن سطح با یک پارچه نرم، مانند جیر یا میکرو فیبر.
 • در تزئینات تزئینی و عناصر درب حک شده، گرد و غبار قطعا انباشته خواهد شد، بنابراین فراموش نکنید که آن را در طول تمیز کردن هفتگی خانه حذف کنید.
 • پایان دادن به برگ درب، توجه به لوازم جانبی، شستشو و ضد عفونی دسته

مواد شوینده برای تمیز کردن درب فلزی

تمیز کردن درب فلزی ,محصولات شستشو درب انتخاب شده است با توجه به مواد مورد استفاده، درجه آلودگی و حضور عناصر تزئینی بر روی سطح بوم انتخاب شده است.

مواد شوینده جهانی که به صورت اسپری فروخته می شوند بسیار محبوب هستند. آنها بسیار مناسب برای استفاده هستند، آنها بوی های شیمیایی را تلفظ نمی کنند و به تمیز کردن از لکه ها و سایر آلاینده ها، کیفیت های مختلف سطح را تمیز می کنند: شیشه، چوبی، پی وی سی، اکوپون. شما می توانید وسیله ای برای شستن نوع خاصی از پوشش درب، در همان فروشگاه هایی که درب ها خود را خریداری کرده اند، خریداری کنید.

رنگ درب و پنجره فلزی
بیشتر بخوانید

تمیز-کردن-درب-فلزی

در میان مواد شوینده محلی، که هموطنان ما در حال تلاش برای شستن درب هستند، ترکیبات زیر می توانند تشخیص دهند

 • مایع شستشو مایع کاملا با حذف آلاینده ها از سطح روکش برخورد می کند. Ecoschpon همچنین می تواند با ترکیب مشابه سورفاکتانت پاک شود.
 • لکه های چربی را می توان با استفاده از سیب زمینی حذف کرد. زیرا سیب زمینی تازه به نصف کاهش می یابد و مالش می شود. پس از بین بردن محل خالص را با آب معمولی شستشو دهید. و خشک خشک آن را پاک کنید.
 • برای درها از یک آرایه و روکش طبیعی، به خصوص تمیز کردن مرطوب دوست داشتنی، زنان خانه دار راه خوبی برای حذف نقاط ضخیم و کثیف پیدا کردند. تالک به آلودگی پور، آن را جذب می کند، پس از آن توسط یک پارچه خشک پاک می شود.
 • برای دادن درب از روکش درخشان، در آب پاک استفاده شده برای شستشو، شما می توانید سرکه سیب را اضافه کنید. نسبت تقریبی: 1 قاشق غذاخوری در هر لیتر آب.

جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی درب

درب های فلزی چون بیشتر در محیط بیرونی ساختمان قرار دارند. در معرض زنگ زدگی و پوسیدگی قرار دارند. پس باید به محض مشاهده کوچک ترین لکه زنگ زدگی آن را از بین ببرید. زیرا در صورت عدم توجه این زنگ زدگی کوچک به مرور زمان افزایش پیدا خواهد کرد. برای از بین بردن زنگ زدگی اگر مقداری نفت را با کمی روغن خوراکی قاطی کرده. و بر روی محل مورد نظر بزنید این مشکل را برطرف خواهد کرد. در صورتیکه قفل در به خوبی کار نکند احتمال زنگ زدگی آن از داخل وجود دارد، اگر اجزای آن را از هم جدا کنید و برای مدتی کوتاه در نفت قرار دهید زنگ ها نرم شده و به راحتی شسته می شوند. پس از خشک شدن قطعات را با یک پارچه زبر بمالید. تا براق و تمیز شوند. سپس اجزای آن را به هم وصل کرده و مورد استفاده قرار دهید.

تولید درب فلزی در اصفهان
بیشتر بخوانید

ارسال دیدگاه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم