گروه صنعتی تبریز فلز به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه تولید و طراحی درب، پله و نرده و با ایجاد نوآوری و ارتقا کیفیت محصولات توانسته در این مدت زمان رضایت مشتریان را بدست آورد

Instagram feed

09148905695 info@tabrizfelez.com
Image11

درباره ما تبریز فلز

گروه تجاری صنعتی تبریز فلز با سال ها تجربه درخشان در تولیدات فلزی

خدمات تبریز فلز

انواع پله

گروه صنعتی تبریز فلز با تولید پله گرد فلزی باعث جذابیت معماری منزل شما شده و هم پلکانی امن برای شما فراهم می آورد تا با خیالی راحت از آن عبور کنید.

انواع نرده

گروه صنعتی تبریز فلز با تولید نرده های فلزی طراحی زیبا را برای حیاط شما به ارمغان آورده و همچنین امنیت محوطه شما را تامین می کند.

درب های فلزی و فرفورژه

گروه صنعتی تبریز فلز با چندین سال سابقه درخشان در تولید انواع درب های فلزی و فرفورژه، طراحی خاص و زیبا را برای سفارشات شما به ارمغان می آورد.

تاریخچه گروه صنعتی تبریز فلز

گروه تجاری تبریز فلز توانسته با هدف گذاری ایجاد نوآوری و ارتقا کیفیت محصولات علاوه بر رقابت با بزرگان نامدار این عرصه موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه نیز شود که این موفقیت مدیون کیفیت بالای محصولات این شرکت و اعتماد خوب خریداران و مصرف کنندگان می باشد.

راز ماندگاری گروه تبریز فلزدر طول این سال ها را می‌توان در کیفیت مثال زدنی محصولات آن و مدیریت جهادی هیئت مدیره این شرکت دانست . در طی این سال ها ارتقا کیفیت و تنوع محصولات  و تضمین گارنتی محصولات، موجب رضایت و حمایت مصرف کنندگان در سراسر ایران زمین و کشورهای همجوار شده است.

درب های فرفورژه ی تبریز فلز
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم