حتماً می دانید که درب های ورودی ساختمان همواره با تهدید ورود سارقان مواجه بوده اند. طبق یک آمار ارائه شده، تقریباً حدود 34% از درب های ساختمانی که در قسمت جلوی بنا نصب شده اند محل ورود سارقان به شمار می روند؛ برخی از درب ها در مدت زمان کمتر از 10 دقیقه، باز می شوند و سارقان می توانند به داخل ساختمان راه پیدا کنند! درب هایی که از آن ها صحبت می کنیم، شامل انواع دربهای مدل قدیمی و درب ورودی ساختمان هایی است که فاکتورهای امنیت در تولید درب های فلزی را رعایت نمیکنند.برای رفع چنین مشکلاتی، مدیران صنایع ، چاره کار را در این یافتند که به جای تعمیر درب های قدیمی، نوعی از درب های فلزی مدرن با فناوری های پیشرفته ضد سرقت طراحی و تولید کنند که احتمال دسترسی سارقان به داخل ساختمان، تقریباً غیر ممکن گردد. این اقدام، تحولات بزرگی در دنیای صنعت انواع درب فلزی ایجاد کرده است.

درهای فلزی طرح چوب
بیشتر بخوانید

یکپارچه بودن ورق فلزی، ضد زنگ زدگی، پایداری و ثبات رنگ درب های فلزی، تضمین عملکرد مادام العمر، سازگار با شرایط آب و هوایی متفاوت، استفاده از فناوری برش لیزری برای طراحی و تولید، استفاده از شیشه های رفلکس سکوریت، و همچنین استفاده از بهترین متریال فولادی برای درب ها، مهم ترین مزایا و ویژگی های محصولات شرکت آذر فلز پایون هستند. به شما اطمینان می دهیم با خرید این درب ها، زیبایی و ایمنی را برای ساختمان به ارمغان می برید.

درب هایی با ساختار یکپارچه و ایده آل

همانطور که می دانید برای تولید انواع درب های فلزی، بخصوص برای اتصال قسمت های مختلف درب، عملیات جوشکاری لازم است؛ جوشکاری ورق های فولادی از قوانین و استانداردهای جهانی جوشکاری تبعیت می کند؛ میزان رعایت اصول استاندارد جوش درب فلزی، تعیین کننده استحکام و دوام درب ها است. در این قسمت لازم است برخی اصول و فاکتورهای امنیت درب در استفاده از فناوری جوش در تولید درب های فلزی را ذکر کنیم.جوشکاری ورقه های فولادی، نقاط جوش مختلف را بر روی ورقه ها در محل جوش باقی می گذارد؛ به تبع آن، فرآیندهای تمیزکاری و رنگ کاری سطح فولادی نیز روی همین آثار جوش اجرا می گردد؛ حال، فرض کنید جوشکاری با نقص انجام شود یا فرآیندهای رنگ کاری به درستی صورت نگیرد؛ همین عوامل، زمینه را برای تخریب تدریجی درب های فلزی فراهم می کنند.

 استفاده از ورق های فولادی 3 و 4 و … میلی متر

این درب های فلزی با استفاده از انواع ورق های فولادی با ضخامت 3 و 4 و …میلی متر تولید می شود. ورق های فولادی که در این قسمت به کار می روند از نوع ورق سیاه هستند؛ ورق فولادی سیاه، نوعی فولاد است که توسط فرآیند نورد گرم در صنایع فولاد تولید می شود. در صنعت از این ورق ها با گرید A36 و A1011 ، ST37، ST52، A285، A516 – GR60,70 و … نام برده می شود. این نوع ورق ها از استحکام بسیار بالا برخوردار بوده و به راحتی جوشکاری می گردند.ورق های مورد استفاده برای تولید درب های فلزی در این مجموعه، جزو بهترین متریال بوده و مرغوب ترین محصولات را به مشتریان ارائه می دهند. درب های فلزی با ضخامت 3 و 4 میلی متر از نوع درب های استاندارد میباشند. و بسته به نوع و اندازه درب مورد استفاده ضخامت این ورق ها تا 40 میلی متر قابل تغییر میباشد.

درب لیزری یا cnc در زنجان
بیشتر بخوانید

درب های فلزی تبریز فلز از استحکام فوق العاده بالایی برخوردار هستند

عامل دیگری که جزو مزایای درب های فلزی می توان بیان نمود، استحکام بسیار بالای این درب ها است. ورق های فولادی، تنها یک بخش از استحکام و امنیت درب ها را تأمین می کنند؛ قسمت دیگری از الزامات استحکامی این درب های بسیار کاربردی توسط چهارچوب های فولادی آن فراهم می گردد.برای ساخت انواع درب های فلزی از چهارچوب های فولادی یا همان قوطی های فولادی با ابعاد 80*80، 40*80، 20*20، 10*20 میلی متر و … استفاده می شود. این قوطی ها در حقیقت، مقاطع فولادی بسیار مقاوم هستند که با ضخامت های متفاوت تولید می گردند.

اقدامات هوشمندانه در دربهای فلزی مجموعه تبریز فلز

تقریباً تمام درب های فلزی پارکینگ و ورودی ساختمان ها که با ریموت باز و بسته می شوند، دارای یک جک در قسمت پشت درب هستند. این جک ها به صورت هیدرولیکی عمل می کنند و موجب باز و بسته شدن لنگه های درب می شوند. شرکت تبریز فلز با دانش تخصصی در این زمینه یک طرح هوشمندانه برای محصولات خود ارائه داده است.جک های حرکت دهنده درب های فلزی تبریز فلزدر قسمت بالای درب نصب می شوند. این انتخاب عاقلانه، امنیت و زیبایی درب ها را به شدت افزایش می دهد. به این ترتیب می توانیم به جرأت بیان کنیم که درب های تولیدی این مجموعه، تمام اصول و فاکتورهای امنیت را رعایت کرده است.